Skip to content Skip to footer

Mağaza Dekorasyonu

Dünyanın önde gelen giyim, elektronik, gıda ve aksesuar gibi birçok alanda hizmet veren marka ve firmalarına mağazaları için dekorasyon ürünleri üretiyoruz. Müşterilerimizin duvar sistemi, orta sistem, masa, aksesuar, ahşap ve akrilik ihtiyaçlarını isteğe özel kaliteli tasarım ve üretim ile uygun fiyatlarla karşılıyoruz.

Ürünlerimiz için antik kaplama, parlak, mat ve siyah krom kaplama, pirinç kaplama, eloksal kaplama ve toz boya gibi özel yüzey uygulamaları yapılmaktadır. Özel yüzey talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Duvar Sistemler

Mağazalarda ürün teşhiri için sıklıkla kullanılan duvar rafları metal ahşap olarak üretilmektedir. Müşterimizin isteği doğrultusunda slotlu sistemler standart veya özel üretim olarak hazırlanabilir.

Orta Sistemler

Mağaza teşhir sistemlerinde sıkça kullanılan askılık, raflı stand ve ada standı gibi orta teşhir sistemlerinin üretimi yapılmaktadır.

Masalar

Mağazaların ürün teşhiri için orta alanlarında kullanılmasına uygun metal, ahşap, mermer ve cam masaların üretimi yapılmaktadır.

Ahşap Üniteler

Daha doğal görünen bir dekorasyon için tercih edilen ahşap, ürettiğimiz diğer dekorasyon ürünlerinin üretimine entegre edilebilir. Kaplamalı, cilalı veya mdf olarak üretilebilen ahşap ürünler müşterimizin isteğine ve ihtiyacına özel olarak tasarlanabilir.

Aksesuarlar

Ürün teşhiri için mağazalarda kullanılan akrilik etiketliklerin, metal ayakkabı ve çanta taşıyıcılarının, askılıkların ve gözlük standlarının üretimi en uygun ve kaliteli olacak şekilde sağlanmaktadır.

Newsletter Sign Up
[mc4wp_form id="1972"]