Skip to content Skip to footer
hakkimizda

2008 yılında ISO 9001:2000 kalite yönetim sistem belgesini almaya hak kazanan Alpek Metal Sanayi Ltd. Şti., 30 yılı aşkın tecrübesiyle giyim, elektronik ve tüm perakende sektörlere yönelik her türlü raf, askılık, askı kolları, taşıyıcı sistemler orta sistemler, teşhir üniteleri, duvar profilleri gibi ürünlerin üretimini yapmaktadır.

İstanbul, İkitelli’de bulunan 3500 m² üretim tesislerinde Alpek Metal kaynak, kesim, büküm, kalıp döküm, CNC işleme ve yüzey işlemleri gibi üretim yöntemlerinden yararlanarak modern tasarımlı ve yüksek kaliteli ürünler üretir. Ürettiğimiz ürünlerin %75’ini başta Avrupa ülkeleri olmak üzere tüm dünyaya ihraç ederek kalitesini ispatlayan firmamız, endüstriyel ürünler ve dezenfekte ürünlerinin üretimini de yapmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda ahşap alanında da olduğu gibi her ürün için özel tasarımlar yaratıp üretim sağlanmaktadır.

Farklı paketleme ve sevkiyat koşulları gereken ürünler için firmamız sizin için en uygun maliyetle ve en güvenli şekilde ürünlerinizin yurtiçi ve yurtdışı sevkiyatını gerçekleştirir.

Müşteri memnuniyeti odaklı firmamız, müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini en kısa zamanda, en doğru şekilde karşılamak adına hareket eder. Kaliteli üretim, zamanında teslimat ve uygun fiyat firmamızın ana prensipleridir.

Kaynak
Kesim
Büküm
Kalıp & Döküm
CNC İşleme
Yüzey İşlemleri
Newsletter Sign Up
[mc4wp_form id="1972"]