Skip to content Skip to footer

Yalnızca ürün görseline değil, aynı zamanda nasıl çalıştığına, kattığı değere ve müşterilerimizin deneyimlerine odaklanarak ürettiğimiz endüstriyel ürünler her sektörde kullanıma uygundur. Alüminyum profiller, sac ve CNC işlemeler, paslanmaz çelik ve döküm&enjeksiyon malzemeleri kaliteli tasarım ile üretilip uygun fiyat ve hızlı teslimat ile müşterilerimize sunulur.

Alüminyum Profiller

Uzun ömürlü ve dayanıklı alüminyum ekstrüzyon profiller, sanayi sektöründe, mağaza dekorasyonunda ve diğer tüm alanlarda kullanıma uygun şekilde tasarlanır ve üretilir. Aynı zamanda, uygun fiyatlı ekstrüzyon kalıp üretimi de gerçekleştirilir. Müşterimizin isteğini baz alarak eloksal kaplama, boyama gibi işlemlerin yapılmasıyla birlikte gerektiğinde kesim, işleme ve kaynak gibi yüzey uygulamaları yapıldıktan sonra sevk edilir.

Sac İşleme

Farklı işlevlere sahip ve birçok sektörde farklı amaçlar için kullanılan demir, paslanmaz, pirinç gibi sac çeşitlerinin laser kesim, punch kesim, büküm gibi sac işleme operasyonları yapılmakta ve elde edilen yarı mamuller istenilen ürünlere dönüştürülmektedir. Müşterimizin isteği ve ihtiyacı doğrultusunda standlar, kabinler ve benzeri sac ürünlerinin üretimi ve yüzey kaplamaları yapılmaktadır.

CNC İşleme

Bilgisayar kontrolü ile çalışan modern tezgahlarda demir, pirinç, bakır ve paslanmaz çelik gibi talaşlı imalat ürünlerinin üretimi yapılır. Müşterimizin isteğine bağlı olarak ürünler yüzey işlemleri yapılarak teslim edilir.

Paslanmaz Çelik

Paslanmaz çelik üretiminde deneyim sahibi olan firmamız sac, boru, profil ve her kaliteden hammaddelerin kesim, kaynak, işleme gibi operasyonlarla üretimini sağlamaktadır. Üretilen ürünlerin yüzey işlemi de bu süreçte yapılmaktadır.

Döküm & Enjeksiyon

Zamak, alüminyum ve plastik ürünlerinin tasarımı, kalıpları ve baskıları yapılmaktadır. Firmamız müşterimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda ürünleri kumlamalı, kaplamalı ve boyalı teslim edebilir.

Newsletter Sign Up
[mc4wp_form id="1972"]