Skip to content Skip to footer
dez_slider

Dezenfektan Ürünleri

Hastaneler, perakende mağazalar, alışveriş merkezleri ve diğer tüm sektörlerde hijyen sağlamak, enfeksiyonları önlemek ve hem çalışanlar hem de ziyaretçiler için sağlıklı bir ortam oluşturmak adına dezenfektan standı üretimi ve dezenfektan sıvısı gibi hijyen ürünlerinin satışı sağlanmaktadır.

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre, ürünlerimizde 50 adet ve üzeri siparişlerde özel renk ve logo uygulaması yapılmaktadır.

Metal Ayaklı Dezenfektan Standı

Şık tasarımıyla sağlam metal gövdeli dezenfektan standımızda fotoselli ya da manuel dispenser kullanılabilmektedir. 1 lt hacimli sıvı dezenfektan tankı bulunmaktadır. İsteğe göre kilitli demir kapak ile teslim edilir. Özel renk ve logo uygulamasına uygundur.

Alüminyum Ayaklı Dezenfektan Standı

Metal ve alüminyumdan oluşan sağlam metal ve alüminyum gövdeli ve şık tasarımlı dezenfektan standımızda 1 lt hacimli sıvı dezenfektan tankı ile fotoselli ya da manuel dispenser bulunmaktadır. İsteğe göre kilitli demir kapak ile teslim edilir. Özel renk ve logo uygulamasına uygundur.

Pedeallı Manuel Dezenfektan Standı

Sessiz çalışan mekanizması, metal ve alüminyum gövdesi, paslanmaz çelik pedalı ve dispenser taşıyıcısı, 1 lt hacimli sıvı dezenfektan tankı ve şık tasarımı ile pedallı manuel dezenfektan standlarının üretimini yapmaktayız. Özel renk ve logo uygulamasına uygundur.

Duvar Tipi Dezenfektan Standı

Duvar montajı için özel olarak üretilen sağlam metal gövdeli dezenfektan standımız, 1 lt hacimli sıvı dezenfektan tankı ve fotoselli ya da manuel dispenser ile üretilmektedir. Özel renk ve logo uygulamasına uygundur.

Masa Üstü Dezenfektan Standı

Masa üstü kullanıma uygun şık tasarımıyla masa üstü dezenfektan standımızın 1 lt hacimli sıvı dezenfektan tankı vardır. Sağlam metal gövdeye sahip olup manuel ya da fotoselli dispenser ile üretilebilmektedir. Özel renk ve logo uygulamasına uygundur.

Manuel Dezenfektan Standı

1 lt hacimli sıvı ve jele uygun dezenfektan tankı ile manuel dezenfektan standımız sağlam metal gövdelidir. Sık tasarımı ile masa üstü kullanıma uygun şekilde üretilmiştir. Özel renk ve logo uygulamasına uygundur.

Paslanma Gövdeli Duvar ve Masa Tipi Dezenfektan Taşıyıcı

Masa üstü kullanıma ya da duvar montajına uygun dezenfektan taşıyıcımızda 1 lt kapasiteli sıvı tankı bulunmaktadır. Taşıyıcı 304 kalite paslanmaz çelikten üretilir ve sağlam bir gövdeye sahiptir.

Aksesuarlıklar

Ayaklı dezenfektan standlarında kullanılmak üzere A4 ve A5 boyutlarında dikey ve yatay kullanıma uygun paslanmaz çelik etiketliklerinin üretimi yapılmaktadır. Etiketliklerin üzerine 3mm etiketlik pleksisi takılmaktadır.

Siperlikler

Tam izolasyon ve hijyen için mesafeyi korumak adına kullanılan siperlikler 4mm kalınlığında pleksiglastan üretilmektedir.

Dezenfektan Sıvısı

Hijyenin en iyi şekilde sağlanması, enfeksiyon riskinin azalması ve herkes için sağlıklı bir ortam oluşması için uygun fiyat ile satışını yaptığımız dezenfektan sıvıları biosidal belgelidir ve %70 alkol içerir.

Newsletter Sign Up
[mc4wp_form id="1972"]